LOVE ME / Jewels

Love Me değerli taşları, modern gümüş ve çelik kalıplama teknikleriyle birleştirerek özel ve özgün tasarımlara imza atan 35 Yıllık Türk markasıdır. 

Aynı zamanda İngiltere’de Trend London markası ile satışlarını online kanal üzerinden de Avrupa ülkelerine ortak satış yapmaktadır. 

Orijinal tasarım ve modern teknolojisiyle günümüzün değişen moda trendleri ve estetik kavramlarına sıradışı bir soluk getiren Love Me, yeni moda trendlerini deneyimli tasarım ekibinin usta ellerinde tüketicilerin istek ve beğenisiyle harmanlayarak farklı ve özgün ürünler tasarlamaktadır.

Love Me tasarım, ürün, müşteri hizmetlerinin kalitesiyle Türkiye ve Avrupa’da takı sektörüne, yenilikler getirmeye devam etmektedir. Türkiye’de kurulduğu günden bu güne Love Me markası ile kalite ve kişiye özel ürün, hizmet kalitesini geliştirmeye ve arttırmaya devam etmektedir.

 

LOVE ME ALYANS

Sektörde geçen 35 yılımızın verdiği tecrübe ile islenmesi çok zor,aynı zamanda en dayanıklı materyallerden biri olan 316 L çeligi ( kesinlikle alerji yapmaz ) Türkiye’de takıya dönüştürebilen ilk ve tek firma olmanın gururu ile hazırladığımız yeni alyans koleksiyonumuzda bütün çiftlerin birbirlerine olan sevgi ve bağlılıklarını en iyi tamamlayan yüzüğü bulabileceklerine inanıyoruz.

Yüzüklerimizin ilk tasarım asamasından en son kutulanmasına kadar bütün detaylar mutlu çiftlerimizin ihtiyaçları ve konforlu kullanımı adına en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş olup yüzük parmağa ilk takıldığı andan itibaren bütün bu detayları hissedilecektir.

Ürünlerimizi mutlaka inceleyin, sizi ve aşkınızı en iyi anlatan alyansınızı seçin.

AŞKINIZIN SONSUZA DEK SÜRMESi DiLEĞiYLE…         

LOVE ME AiLESi

 

LOVE ME / LONDON

 

2019 itibari ile İngiltere’de hizmet vermeye başlayan diğer online kanalımız (www.trendlondon.co.uk) ile tüm Avrupa ülkelerine LOVE ME kalitesiyle ürün satışı yapmaya başlamıştır.