TÜRKİYE GENELİNDE TESLİMAT KOŞULLARI

 

Aynı gün içerisinde saat 15.00'e kadar stok ve ödeme onayı alınan siparişinizin ürün/leri max.3 işgünü içinde kargoya teslim edilir.(cuma günü 15:00 sonrası siparişler salı kargoya teslim edilir) Sipariş, üye tarafından belirtilen teslimat adresine YURTİÇİ KARGO tarafından teslim edilir.

Türkiye Genelinde kargo gönderilerimiz ücretsizdir, YURTİÇİ Kargo firması sizlerden ücret talep edemezler 

Sizden bize gönderilen kargolar (satın aldığınız ürün/lerde bizden kaynaklı hatalar olmaması durumunda) kargo ücreti müşteriye aittir (örn.Satın aldığınız Bileklik veya Alyans ölçünüzü yanlış sipariş verdiğinizde)
 

Kargo tarafından belirtilen teslimat süreleri, zorunlu haller dışında 0-600 km mesafeler için max.2 (iki) işgünü, 600 km üzeri mesafeler için max.3-4 (üç-dört) işgünüdür.

Tüm gönderiler, Kargo tarafından belirtilen adrese ve ilgili şahsa teslim edilir. (Hediye olarak göndermek istediğiniz ürün/ler, Hediye Teslimat Bilgileri formunda belirttiğiniz kişi ve adrese gönderilir.) Kargo şubesinden kesinlikle mal teslimatı yapılmaz. Alıcının adreste olmaması durumunda birinci dereceden yakınına kimlik bilgilerinin kontrolünden sonra teslimat yapılabilir.

Siparişinizi hediye olarak göndermek istiyorsanız, fatura ve sevkiyat adresinizi ayrı ayrı girmeyi unutmayınız.

Teslimatın gecikmesinde en sık karşılaşılan sebep; adres bilgilerinin yetersiz olmasıdır. Bu nedenle lütfen ürününüzün teslim edilmesini istediğiniz adresi tam ve doğru olarak giriniz.

Kargo paketi teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini layıkıyla yaptığı kabul edilmiş sayılır.

Teslimat sırasında hasarlı olduğunu tespit edilen paketler kabul edilmeyip tutanak tutturulmalı ve firmamızı bu konuda e-posta veya belirtilen telefonlar vasıtasıyla bilgilendirmelidir.

Sipariş ettiğiniz ürünün belirtilen süre içinde teslim edilmemesi veya siparişle ilgili başka bir sorun yaşamanız durumunda, info@loveme.com.tr, e-posta adresinden Müşteri Hizmetleri Yetkilisi'ne bilgi verebilir veya  +90 555 5548820 numaralı telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz.